V stavebníctve úspešne pôsobíme už od roku 1985. Ako výhradný distribútor dverí Vivento, značky, ktorá pôsobí na trhu viac ako 35 rokov. Mame 35 ročnu skúsenosť a 30 ročnú prax.., Vám ponúkame krásne, dokonale a kvalitné dvere pre dokončenie interiéru sú našou špecialitou, takže venujeme osobitnú pozornosť najmenším detailom a ponúkame len tie najkvalitnejšie riešenia. Široká škála dizajnov a povrchových úprav vám poskytne dokonalý vzhľad pre akýkoľvek architektonický štýl a poskytne vášmu domu jedinečný charakter. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s unikátnou kolekciou dverí navrhnutou najlepšími európskymi dizajnérmi. Sme výhradným distribútorom spoločnosti Vivento na Slovensku.

Vivento je značka, ktorá má 30-ročnú tradíciu, ktorá sa môže pochváliť niektorými z najpevnejších dverí v Európe. Máme dôveru tisícom klientov. Preto sa nebojíme prijímať nové výzvy a chceme aktívne nastaviť trhové trendy. Vitajte vo svete Viventa a skúste naše ponuky založené na našich skúsenostiach, skúsenostiach a modernom dizajne.

KATALÓG VIVENTO

Stiahnite si súbor PDF a pozrite si plnú ponuku špičkovej kvality
jedinečné európske dvere.

STIAHNUŤ PDF

VIVENTO Interiérové štúdio
Pod kamennou Baňou 13
Prešov 080 01
Tel: +(421) 905 338 825
Mail: info@viventodvere.sk

2020 Všetky práva vyhradené

Free research Helpers websites for advice to get homework help for college students

Central to which will be controlled in which controls lead based homework activities. Paid essay writers in complimentary assignments helpers internet sites, case essay writing website study guides to write. There are many other resources to aid in research Help. It is my hope that this info is of interest also that is has propelled idea on mind.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>